CAMPIONS DE CATALUNYA

Llistat de campions i campiones per any, localitat i gos.

2003 - Campmany

campio-2002

1er Classificat

Angel Planaguma

Nom: Piannigianis Nike

Raça: Setter Anglès

2.2º-2003-J.Laguna

2on Classificat

Josep Laguna

Nom: Set

Raça: Setter Anglès

2004 - Pontons

campio-2002

1er Classificat

Angel Planaguma

Nom: Piannigianis Nike

Raça: Setter Anglès

4.2º-2004-Marcel-i-Teen,-Pontons

2on Classificat

Marcel Miret

Nom: Teen de can Tassis

Raça: Epagneul Breton

2005 - Campmany

guiu

1er Classificat

Josep Guiu

Nom: Dimo

Raça: Brac Alemany

6.2º-2005-Jordi i Ploma

2on Classificat

Jordi Ametller

Nom: Prima de can Tassis

Raça: Epagneul Breton

2006 - Santa Coloma de Queralt

7.1º-2006-Jordi-i-Prima

1er Classificat

Jordi Ametller

Nom: Prima de can Tassis

Raça: Epagneul Breton

8.2º-2006-A.-Minget-i-Laika

2on Classificat

Antonio Minguet

Nom: Laika de can Tassis

Raça: Epagneul Breton

2007 - Isona

9.1º-2007-J.Laguna-i-Usma,-Isona

1er Classificat

Josep Lagunas

Nom: Usma de Keranlouan

Raça: Epagneul Breton

10.2º-2007-R.-Borrella-i-Yupi

2on Classificat

Raul Borrella

Nom: Anda de la Plana

Raça: Pointer

2008 - Calafat

11.1º-2008-Amadeu,-Coto-pons

1er Classificat

Amadeo Rodriguez

Nom: Alba de Zufarua

Raça: Setter Anglès

12.2º-2008-J.Laguna-i-Usma-Coto-Pons

2on Classificat

Josep Lagunas

Nom: Usma de Keranlouan

Raça: Epagneul Breton

2009 - Navarcles

13.1º-2009-M.-Cano-i-Rufo

1er Classificat

Marcelo Cano

Nom: Rufo

Raça: Deutch-Drahthaar

14.2º-2009-J.Caballero-i-Bello

2on Classificat

F. Javier Caballero

Nom: Bello de Bertonata

Raça: Brac de Weimar

15.1ª-2009-Mariola-Rafart-.-Navarcles

1a Classificada

Mariola Rafart

Nom: Prima de Can Tassis

Raça: Epagneul Breton

2010 - Albons

16.1º-2010-A.Minget-i-Boj

1er Classificat

Antoni Minget

Nom: Boj de Kronellar

Raça: Epagneul Breton

17.-2º-2010-J.Caballero-i-Bello

2on Classificat

F. Javier Caballero

Nom: Bello de Bertonata

Raça: Brac de Weimar

21.1ª-2011-Eva-Rius.-Sinu

1a Classificada

Eva Rius

Nom: Sinu

Raça: Setter Anglès

2011 - Santa Coloma de Queralt

19.-1º-2011-J.Ametller-i-Ugo

1er Classificat

Jordi Ametller

Nom: Ugo

Raça: Setter Anglès

20.-2º-2011-M.Costey-i-Calç

2on Classificat

Marc Costey

Nom: Calç del Puig Sagalà

Raça: Brac Alemany

21.1ª-2011-Eva-Rius.-Sinu

1a Classificada

Eva Rius

Nom: Sinu

Raça: Setter Anglès

2012 - Guardiola de Berguedà

22.-1º-2012-Amadeo-i-Carlo

1er Classificat

Amadeu Rodriguez

Nom: Carlo de Camp de Lliria

Raça: Pointer

23.-2º-2012-R.Adell-i-Zuri

2on Classificat

Ramon Adell

Nom: Zuri Tercera de los Templarios

Raça: Deutch-Drahthaar

MARTA RETOCADA

1a Classificada

Marta Gimenez

Nom: Eto

Raça: Setter Anglès

2013 - Santa Coloma de Queralt

raul-borrella-sant-hubert

1er Classificat

Raul Borrella

Nom: Viqui

Raça: Pointer

13.1º-2009-M.-Cano-i-Rufo

2on Classificat

Marcelo Cano

Nom: Rufo

Raça: Deutch-Drahthaar

gloria-albarez-sant-hubert

1a Classificada

Glòria Alvarez

Nom: Cameli de Keranlouan

Raça: Epagneul Breton

2014 - Serracanya

10.2º-2007-R.-Borrella-i-Yupi

1er Classificat

Raul Borrella

Nom: Vicky

Raça: Pointer

P1020165

2on Classificat

Antonio Cano

Nom: Yako

Raça: Deutch-Drahthaar

Gloria.alvarez

1a Classificada

Glòria Alvarez

Nom: Rufo

Raça: Drahtaar

2015 - Santa Coloma de Queralt

Antonio.minguet

1er Classificat

Antonio Minguet

Nom: Boj de Kronnellar

Raça: Epagneul Breton

raul-borrella-sant-hubert

2on Classificat

Raul Borrella

Nom:

Raça: Pointer

marta.gimenez

1a Classificada

Marta Gimenez

Nom: Eva

Raça: Setter Anglès

2016 - Balsareny

anselmo

1er Classificat

Anselmo Martinez

Nom: Canto de los d'Alquibla

Raça: Epagneul Breton

jordi.ametller.1

2on Classificat

Jordi Ametller

Nom: Jafre de Can Tassis

Raça: Epagneul Breton

IMG-20180505-WA0027

1a Classificada

Eva Rius

Nom: Uma

Raça: Setter Anglès

2017 - Santa Coloma de Queralt

IMG-20180418-WA0030

1er Classificat

Francisco Javier Caballero

Nom: Barbarella

Raça: Brac de Weimar

IMG-20180505-WA0005

2on Classificat

Francisco Javier Luna

Nom: Yeico

Raça: Deutch-Drahthaar

IMG-20180505-WA0029

1a Classificada

Eva Rius

Nom: Boss

Raça: Deutch-Drahthaar

2018 - Calafat

minguet

1er Classificat

Juan Leiva

Nom: Flay de los Cofervaz

Raça: Epagneul Breton

Antonio.minguet

2on Classificat

Antonio Minguet

Nom: Gago de los Cuellaranos

Raça: Epagneul Breton

IMG-20180418-WA0003

1a Classificada

Noelia Cartes

Nom: Benivin

Raça: Brac Alemany